Az MTA 200 rendezvénysorozat keretében 2025. október 17-én az MTA Ókortörténeti Tudományos Bizottsága egész napos tudományos konferenciával emlékezik meg az Akadémia és az ókortudomány kapcsolatáról, valamint Török László akadémikus (1941–2020) tudományos örökségéről.



