2025 nyarán Berta Adrián vezetésével, Dombóvár Város Önkormányzatának nagylelkű és példaértékű támogatásával, valamint a Nemzeti Kulturális Alap pályázatának köszönhetően folytatódtak a feltárások Dombóváron. Az idei munkában a Régészeti Intézet munkatársai mellett az ELTE és az SZTE régészhallgatói és önkéntesek vettek részt. Emellett a dombóvári Illyés Gyula Gimnázium diákjai diákmunka és közösségi szolgálat keretében csatlakoztak a feltárómunkához.



