2022. február 1-jével csatlakozott a Régészeti Intézethez, azon belül is a Lendület Mobilitás Kutatócsoport csapatához Szabó Nóra, aki az Ősrégészeti osztály bronzkori településkutatással foglalkozó projektjeiben vesz részt. A Régészeti Intézet egyik kiemelt törekvése, hogy rövidtávú, ún. mag-projektek indításával a hosszabb távú, tudományos kutatási stratégiai programok folytatását és jövőjét támogassa.



