Ma délután a BTK új intézetigazgatói kinevezéseinek keretében, Balogh Balázs főigazgató úr felterjesztésével és Maróth Miklós elnök úr hozzájárulásával a következő három évre (2021. július 1–2024. június 30.) a Régészeti Intézet igazgatójának Kulcsár Gabriellát nevezték ki.



